Kampania

"Kulturalna Firma"

Oferujemy niespotykaną na naszym rynku prasowym i reklamowym ofertę promocji Państwa Firmy. Atutami są przede wszystkim atrakcyjność ekonomiczna i jakościowa. Wyjątkowość oferty polega tu na wykorzystaniu potencjału dwumiesięcznika kulturalnego ArtPost do wysyłania Państwa materiałów reklamowych bezpośrednio do wskazanych osób.


Szanowni Państwo,

W ramach działalności dwumiesięcznika kulturalnego ArtPost mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową możliwość promocji Państwa Firmy. Nasze czasopismo jest wydawane od 2014 r. i trafia do szerokiego grona odbiorców, zarówno w wersji tradycyjnej jak i cyfrowej. Nasze kanały dystrybucji opierają się na sieci Empik oraz stałym gronie prenumeratorów, do których należą również instytucje kultury.

Dlaczego nasza oferta jest wyjątkowa?

  • Do egzemplarza ArtPost dołączymy insert reklamowy Państwa Firmy i spakujemy do koperty za symboliczną złotówkę.

  • Tak przygotowaną przesyłkę wyślemy bezpłatnie, za pośrednictwem Poczty Polskiej, do wskazanego przez Państwa grona odbiorców na terenie kraju.

  • W przesyłce nie będzie insertów innych podmiotów.

Na Państwa zaangażowanie finansowe składają się:

  • Zakup wybranej ilości egzemplarzy czasopisma w cenie 11 złotych i 1 grosz netto za jeden egzemplarz,

  • Opłata za usługę zapakowania insertu w cenie 1 złotych netto.

Minimalna ilość egzemplarzy w ramach jednego zamówienia wynosi 300 egzemplarzy. Insert powinien mieć format max. A4, ważyć maksymalnie 300 gram i mieć nie więcej niż 10 milimetrów grubości.

Nasze czasopismo stale rozwija się, nie tylko tematycznie. Przed nami jubileuszowy, pięćdziesiąty numer, który zostanie wydany na miesiące maj i czerwiec. Opisana wyżej usługa jest oferowana w ramach kampanii „Kulturalna Firma”, która pozwala dotrzeć przedsiębiorcom do klientów w eleganckiej i skutecznej formie. Państwa materiał reklamowy zostanie dostarczony do konkretnego odbiorcy, wzmacniając wizerunek Firmy jako partnera rodzimej i międzynarodowej kultury.

Od dziewięciu lat ArtPost jest obecny na rynku prasowym jako rozpoznawalna marka, goszcząca na swych łamach wybitne postaci. Zapraszamy na stronę /okładki-artpost-u gdzie zamieszczone są okładki wszystkich dotychczasowych wydań.

Z przyjemnością wyślemy do Państwa ostatnie numery czasopisma, by mogli Państwo bliżej zapoznać się z naszą filozofią. Wierzymy, że pomoże to podjąć Państwu decyzję, dlatego zapraszamy do kontaktu.